Przyczepy LORRIES

PRZYCZEPY LORRIES OD PRZESZŁO 5 LAT, ZDOBYWAJĄ CORAZ WIĘKSZE GRONO ENTUZJASTÓW W KRAJU, JAK I ZA GRANICĄ.

Dzięki swojej jakości, niezawodności i designowi stały się gwarancją satysfakcji klientów szukających różnych rozwiązań wśród przyczep.

Pośród naszych produktów znajdziecie zarówno pojazdy przeznaczone dla profesjonalistów z branży budowlanej czy motoryzacyjnej, jak i miłośników łodzi, motocykli, a także osób, które szukają niezawodnych rozwiązań dla siebie do domu.

JAKOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Nasza POLITYKA JAKOŚCI oparta jest o szereg zasad, które pozwalają tworzyć niezawodne i bezpieczne produkty, podstawą jest system zarządzania jakością ISO 9001:2009. W codziennej pracy nad poziomem i marką produktów LORRIES kierujemy się poniższymi regułami:

  • Produkujemy i sprzedajemy przyczepy samochodowe w pełni zgodne z wymogami prawnymi oraz oczekiwaniami naszych klientów;
  • Budujemy zaufanie i prawidłowe relacje z dostawcami i odbiorcami naszych produktów;
  • Rozwijamy wiedzę kadry zarządzającej i pracowniczej, aby mogła podążać za bieżącymi trendami i odpowiadać potrzebom klientów;
  • Inwestujemy i rozwijamy infrastrukturę naszej firmy, rozbudowując zakład produkcyjny i wyposażając go w nowoczesne linie technologiczne;
  • Ciągle doskonalimy system zarządzania jakością, wprowadzając kontrolę produkcji na poszczególnych jej etapach.

Cenimy sobie fakt, że każdy z naszych pracowników jest zaangażowany w proces modernizacji przyczep. Ma to odzwierciedlenie w skali mikro- i makro przedsiębiorstwa. Usprawnienia dotyczą zarówno samych produktów, jak i procesu ich wytwarzania, a kończą się na rozwiązaniach globalnych całej firmy STALKO, poprzez inwestycje w nowe maszyny i powierzchnie produkcyjne dedykowane do wytwarzania przyczep.

JAK TWORZYMY NASZE PRZYCZEPY?
Tworząc przyczepy kierujemy się przekonaniem, że mają to być pojazdy zaprojektowane i wykonane na światowym poziomie. Dlatego często od pomysłu do wprowadzenia produktu na rynek mija kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Musimy mieć pewność, że spełni on nie tylko oczekiwania naszych klientów co do praktyczności, ale przede wszystkim będzie najwyższej jakości – niezawodny, bezpieczny i efektywny.

W ramach naszej działalności posiadamy biuro projektowe, w którym konstruktorzy tworzą koncepcję produktu i planują jego funkcjonalność. Na tej podstawie powstaje prototyp urządzenia, który kolejno poddawany jest kontroli jakości. Kiedy przejdzie ścieżkę wewnętrznego audytu oddawany jest w ręce projektanta, który odpowiada za jego wygląd. Dzięki temu przyczepy LORRIES wyróżniają się na rynku również swoim designem.

Tworzenie pojazdów na światowym poziomie wymaga odpowiedniego zautomatyzowania produkcji, która nie tylko zagwarantuje jej powtarzalność, ale także zapewni dokładność. Dlatego nieustająco rozwijamy nasz park maszynowy, aby pracować przy użyciu najlepszych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku. Dzięki temu nasze produkty dają pewność i niezawodność. Oprócz tego pracujemy z najlepszymi i renomowanymi dostawcami podzespołów i surowców, wykorzystywanymi w produkcji przyczep.

Zanim przyczepy trafią w ręce klientów przechodzą proces wewnętrznej kontroli jakości, który odbywa się na etapie produkcji oraz po montażu gotowego pojazdu.

Wyświetlanie 1–16 z 50 wyników

Translate »