TEMARED

TEMARED to jeden z największych producentów przyczep o masie całkowitej do 3,5 tony w Polsce i Europie. Bogata oferta produktowa marki obejmuje ponad 150 modeli przyczep i co roku jest uzupełniana o dziesięć asortymentów odpowiadających potrzebom użytkowników. Obecnie firma zatrudnia prawie 500 pracowników. Jesteśmy liderem na rynku przyczep lekkich o maksymalnej masie całkowitej 750 kg. W 2018 roku w fabryce TEMARED zostanie wyprodukowana rekordowa liczba około 50 000 przyczep. Kupując przyczepę producenta temared to najlepszy wybór przyczep serii PRO.

W kilku słowach
Produkujemy uniwersalne przyczepy towarowe i przyczepy specjalistyczne do transportu samochodów osobowych, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów i łodzi.

Jakość i bezpieczeństwo
Szeroki wybór prawie 300 modeli z możliwością konfiguracji i wyboru opcji funkcjonalnych. Dbamy o to, aby wszystkie były najwyższej jakości i gwarantujemy bezpieczeństwo użytkowania.

Ćwierć miliona przyczep W 2021 roku wyprodukowaliśmy 50 000 przyczep, a od początku naszej działalności nasze fabryki opuściło już 250 000 przyczep.

Nasz cel jest wysoki
Chcemy być największym producentem i liderem przyczep w Europie lub co najmniej drugim na wszystkich rynkach europejskich.

Jesteśmy cenieni
W 2022 roku firma po raz trzeci otrzymała Diament Forbesa dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Translate »