5 lipca 2018

Bagażnik dachowy Racibórz

W obecnie produkowanych samochodach bagażnik dachowy rozróżniamy typ konstrukcji:

  • Rynienkowe
  • Z tak zwaną rynną dachową
  • Bezrynienkowe
  • Z gwintem fabrycznym pionowym
  • Z gwintem fabrycznym poziomym
  • Z punktami montażowymi
  • Z „T-profilem”
  • Z relingiem dachowym (standardowym)
  • Z relingiem dachowym zintegrowanym

Zadzwoń, a nasz konsultant udzieli profesjonalnej porady oraz dobierze odpowiedni bagażnik spełniający Twoje oczekiwania.

W ofercie posiadamy również uchwyty na narty i snowboard, uchwyty na rower, uchwyty na drabiny, boxy dachowe.

Podstawowe systemy bagażników bazowych stanowią podstawę niezawodnej ramy dachowej. Wszystkie marki systemów dachowych, które sprzedajemy, to niezawodne, wielofunkcyjne bagażniki, na których można zamontować rowery, narty, deski snowboardowe, namioty, kajaki i inne ładunki przystosowane do montażu na dachu.

Uwaga  – należy pamiętać, że przy prędkościach przekraczających 50km na godzinę może być słyszalny hałas powietrza dochodzący z obszaru bagażnika dachowego. Z tego powodu zdecydowanie zalecamy stosowanie bagażników które zapewniają bardziej wyciszoną konstrukcje tzw. aerodynamiczną, która ma za zadanie znacznie zredukować hałas.

Bagażnik dachowy – Ciekawostki Pytania i odpowiedzi

Czy systemy bagażników dachowych uszkadzają Twój pojazd?

Jeśli zdecydujesz się na montaż bagażników dachowych znanych marek na dachu swojego samochodu, nie zaszkodzą one Twojemu samochodowi, jeśli zostaną zamontowane prawidłowo i nie będą używane zgodnie z przeznaczeniem.

Czy montaż bagażnika bazowego jest trudny?

Kiedy już wybierzesz odpowiedni system dachowy do swojego pojazdu, czas na montaż. Jeśli zdecydujesz się pójść drogą dedykowanych belek do Twojego pojazdu, możesz być zaskoczony, jak stosunkowo prosty może być ten proces.  Aby idealnie dopasować belki do swojego systemu relingów, punktów montażowych itd., należy skontaktować się z jednym z naszych przyjaznych pracowników.

Czy do każdego pojazdu można zamontować dowolny bagażnik dachowy?

Niestety nie wszystkie pojazdy są gotowe do montażu bagażnika dachowego. Chociaż większość samochodów można do tego przystosować, w przypadku niektórych pojazdów jest to niemożliwe lub bardzo trudne. Problem może wynikać nie tylko z prawidłowego montażu łapy bagażnika. Przykładem mogą być pojazdy o mniejszej ładowności dachu, np. z dachem szklanym.

Czy warto zaopatrzyć się w bagażniki dachowe do swojego samochodu?

Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód i lubisz biwakowanie, surfing, jazdę na snowboardzie lub inne przygody wymagające dużej ilości sprzętu, dodanie bagażnika dachowego do pojazdu to doskonały sposób na przewiezienie dodatkowego sprzętu. Oprócz tego, że są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania, są także doskonałym sposobem na utrzymanie samochodu w czystości i umożliwienie pasażerom, zarówno ludziom, jak i zwierzętom, wygodnego podróżowania.

Jakie są typy systemów bagażników dachowych?

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy systemów dachowych do swojego pojazdu, a wszystkie renomowane marki tworzą różne projekty dostosowane do Twojego pojazdu.

Potrzebujesz wsparcia doradcy? Zadzwoń!

Nasi konsultanci dostępni w godzinach pn-pt 9-18, sb 9-16

bagażniki dachowy racibórz
Translate »