29 października 2016

SPRZEDAŻ PRZYCZEP

WIO PRZYCZEPY to ceniona firma zaopatrująca swoich klientów w przyczepy wykonane przez prestiżowych producentów. Dzięki dużemu wyborowi potrafi sprostać nawet największym wymaganiom.

Firma stawia przede wszystkim na jakość, dlatego wszystkie przyczepy pochodzą od wiodących producentów na rynku.

Personel służy chętnie pomocą i pomoże dokonać właściwego wyboru. Firma zajmuje się również wypożyczaniem przyczep na doby. Zachęcamy do zakupy w naszej firmie.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE!

Zapraszamy na placu posiadamy 100 przyczep od ręki !

neptun-logo

Firma Sorelpol Sp. z o.o. została założona w 1990 roku i specjalizuje się w produkcji przyczep do samochodów osobowych. Obecnie należy do francuskiej grupy Trigano, która jest notowana na paryskiej giełdzie (CAC Mid 60)

Neptun z ponad 50% udziałem w rynku i produkcją ponad 30 000 przyczep rocznie stał się wiodącą marką w Polsce. Daje to liczbę ponad 500 000 przyczep wyprodukowanych od początku istnienia firmy i pozwala widzieć Sorelpol jako jednego z większych producentów przyczep w Europie.

Dystrybucja przyczep Neptun w odbywa się poprzez sieć autoryzowanych dilerów i sieci handlowe. Większość produkowanych przyczep trafia na rynki zagraniczne.

Przyczepy produkowane są w fabryce w Chwałkowie koło Krobi. Znajduje się tu dział konstrukcyjny, który rozwija nowe modele i ulepsza istniejące produkty. Zwracamy szczególną uwagę na opinie naszych klientów i dzięki bliskim kontaktom z naszymi partnerami jesteśmy  w stanie szybko dokonywać zmian bądź rozwijać nowe produkty.

Dotąd produkowaliśmy głównie przyczepy niehamowane z DMC do 750 kg i oferujemy  około 50 modeli wraz z szeroką gamą akcesoriów. Nasza oferta zawiera zarówno małe jak i duże przyczepy z kołami pod skrzynią ładunkową, z burtami stalowymi i ze sklejki.  Produkujemy też przyczepy do przewozu motocykli, quadów oraz do przewozu łodzi.

Nasza administracja wraz z dyrektorem generalnym, biurem obsługi klienta i księgowością zlokalizowana jest w Warszawie. Wraz z fabryką zatrudniamy około 200 osób.

Firma Sorelpol została kilkakrotnie wyróżniona prestiżowym certyfikatem „Gazele Biznesu”, przyznawanym przez „Puls Biznesu” i wywiadownię gospodarczą „Coface Intercredit” tym przedsiębiorstwom, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

zaslaw

 

Translate »